Bogna i Paweł

Bogna i Paweł

Gorąca premiera - prosto z pieca. :) Przedstawiamy Wam klip z prawdopodobnie najbardziej emocjonującego i energetycznego ślubu w naszej historii.

Ślub Bogny i Pawła. Nagrywając śluby, tak naprawdę nie uczestniczymy w uroczystości czynnie. Trochę chłoniemy atmosferę, jednak bardziej skupiamy się na naszej pracy i zadaniu. Tym razem było inaczej. Atmosfera przeszyła nas sama i emocje nie ominęły ( tudzież pojawiająca i znikająca gęsia skórka). Wszystko za sprawą fajnie, mądrze i bezstresowo poprowadzonej mszy. Oprawionej śpiewem, modlitwą, klaskaniem i tańcem :) Emocjami Młodej Pary i zaangażowaniu pozostałych uczestników. To naprawdę rzadko się zdarza :)

Rzadko się też zdarza - aby Panna Młoda miała siostrę bliźniaczkę - i tylko dzięki białej sukni i kwiecistemu wiankowi wiedzieliśmy - kogo tak właściwie mamy nagrywać ;-)

Ciekawostka: Niektórym z Was Pan Młody wyda się znajomy. Może widzieliście go na własnym ślubie ( lub zobaczycie w tym roku), tylko po drugiej stronie obiektywu? Kto wie. Paweł jest jednym z naszych operatorów :)

Magda & Rupesh

Magda & Rupesh

Waszka i Kamyk - czyli Marta i Marcin

Waszka i Kamyk - czyli Marta i Marcin