Kasia i Kacper

Kasia i Kacper

Nowy klip. Z Ostoi w Chobienicach. Kasię i Kacpra mogliście już spotkać kilka miesięcy temu w klimatycznym trailerze, na camonowym profilu na fb. Kto przegapił, może zobaczyć go TUTAJ.

Teraz wracam z pełnym klipem z dnia ich ślubu. Pomimo wielu świetnych "pierwszych tańców" w sezonie 2018, ich taniec rozłożył mnie emocjonalnie na części pierwsze. A to się prawie nie zdarza .... Wyczerpany usiadłem w fotelu i stwierdziłem, ze nie jestem w stanie zrobić klipu równie ładnego i wzruszającego jak ich pierwszy taniec. :D Chyba pierwszy raz w swojej karierze filmowca ślubnego miałem taki stan. Potrzebowałem przerwy.

Po herbacie, spacerze z psem i szybkim prysznicu, stało się jasne, jaki będzie utwór w klipie i co będzie jego sercem... motorem.... Piosenka z pierwszego tańca.

I.... wreszcie jest! Przed Wami. Poniżej.

I choć na imprezie było sporo fajnych przemów, przygotowania przed ślubem były piękne - nie to stanowi meritum. To nie jest klip o imprezie. To klip o nich. Klip z cyklu “Camon Classic” (wiem, że sporo osób lubi klipy z tej kategorii )

Zobaczcie. Nie ma co pisać o filmach - trzeba je oglądać, aby oceniać samemu.
Zobaczcie jak piękne uczucie łączy Kasię i Kacpra.

Muzyka z ich pierwszego tańca.

Kasia i Kacper - przed Wami!

Stopka:

impreza: Ostoja Chobienice
Grała i światłami pięknie świeciła: Anna Panter
Fotosy, fotografie a także makijaż Kasi:Perfect View Photo&MUA
Nagrania, montaż i udźwiękowienie: CAMON.

Magdalena & Philipp

Magdalena & Philipp