Fotomat ART

Fotomat ART

Fotomatart to profesjonalne studio prowadzone przez Barbarę i Jacka Matuszak. Studio działa z długoletnią tradycją w wykonywaniu zdjęć. Nasz zakres działania to: fotografia ślubna (plenery w Polsce: nad morzem, w górach, miastach, łąkach; za granicą, w miejscach takich jak: Toskania, Wenecja, Paryż, Praga, Drezno itp.; zdjęcia ślubne w kościele, w urzędzie cywilnym, wesela, zdjęcia ślubne typu reportaż, fotografia studyjna oraz fotografia reklamowa.

Fotografia jest dla nas sposobem na poznawanie świata, ludzi i kultur. Za pomocą zdjęć przekazujemy myśli, uczucia, emocje oraz ważne wydarzenia. Jako fotografowie mamy własny styl fotografii – ponadczasowy, trochę klasyczny, odrobinę nowatorski, elegancki.
Wieloletnie doświadczenie dało nam łatwość kontaktu z klientami, odnajdowanie się w każdej sytuacji i miejscu. Oddajemy się pracy z pasją, zaangażowaniem i łatwością. Cenimy przyjazną atmosferę wpółpracy oraz staramy się zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług, zdjęć i albumów.
Sztuka fotografii od zawsze jest i była dla nas drogą wyrażania ekspresji. Tajniki fotografii zagłębialiśmy się od czasów dzieciństwa, podczas nauki w w ciemni fotograficznej, przynależność do kółka fotograficznego, udziału w wystawach, konkursach otrzymując nagrody lub wyróżnienia. Okres studencki upłynał w profesjonalnym studiu, należącym do rodziców, wtedy to nastąpił największy rozwój naszych umiejętności, pozwolił wykształtować technikę, obserwować trendy, zagłębić pasję do sztuki fotografii.
Nasze ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe przyczyniło się do profesjonalnego rozwoju zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej. Pozytywne nastawienie, chęci ciągłej nauki i obserwowania trendów w fotografii oraz umiejętności rozmów pozwoliło nam osiągnąc wysoki poziom naszego studia FotomatArt, które zostało docenione przez wiele organizacji fotograficznych na świecie.

Z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie oraz współpracy, Basia i Jacek

Gdzie znajdę FotomatART

 

 

Naya - fotografia

Naya - fotografia