IN LOVE

IN LOVE

InLove to szóstka młodych profesjonalistów, którzy z poświęceniem oddają się swojej pasji, jaką jest granie muzyki. Swoją wspólną artystyczną drogę rozpoczęli na studiach muzycznych, gdzie szlifowali swoje umiejętności, podparte doświadczeniami zdobywanymi przez lata w przeróżnych muzycznych przedsięwzięciach. Wtedy pomiędzy nimi momentalnie wytworzyła się chemia, która sprawia, że obecnie InLove jest w stanie porwać do zabawy każdą publiczność. Lata wspólnej pracy sprawiły, że zespół jest w stanie podjąć się każdego muzycznego zadania postawionego na swojej drodze.
Tylko z InLove, możesz tańczyć do nieśmiertelnych przebojów z lat 60. i 70., bawić się przy polskim rocku z lat 80., największych hitach Michaela Jacksona a nawet spróbować swoich sił w salsie i muzyce latynoskiej.

Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i światło sprawią, że na swoim evencie od razu znajdziesz się w samym centrum zabawy. Dodatkowo – poprowadzimy Twoją imprezę tak, że każdy jej uczestnik będzie mógł się czuć swobodnie i komfortowo. Gwarantujemy stały kontakt z nami, co sprawia, że na bieżąco możemy kontrolować to co dzieje się na parkiecie, a także dostosowywać nasze założenia do często zmieniającego się przebiegu imprezy. Jesteśmy elastyczni i wyluzowani, ale jednocześnie mocno skupieni na swoim muzycznych zadaniach – oto jedna z wielu tajemnic naszego sukcesu.

GDZIE ZNAJDĘ IN LOVE ?

Aga Bondyra

Aga Bondyra

DreamEyeStudio

DreamEyeStudio