Marcin CAMON.jpg

Marcin Mydlarski

Naczelnik, założyciel i pomysłodawca. Ster i okręt CAMON. To on odpisuje na Wasze e-maile i odbiera telefony. Posiada to, co człowiek na tym stanowisku posiadać powinien. Nie posiada Maybacha i piwnego brzucha (jeszcze) :)

Cześć. Miło, że tu jesteś :)

Nazywam się Marcin Mydlarski.

Od ponad 10 lat realizuję swoje twórcze zapędy tworząc artystyczne i emocjonalne filmy ślubne.

Te lata pozwoliły mi zdobyć na tyle duże doświadczenie, że umiem odnaleźć się w niejednej stresującej reportażowo sytuacji. Pozwoliły także wypracować własny rozpoznawalny styl nagrań i montażu.

Gdy młodsi stażem koledzy z branży mówią, że wyznaczyliśmy nowe standardy w filmowaniu ślubnym i że uczyli się swojego fachu na naszych filmach, czuję sie jednocześnie mile połechtany, jak i zachęcony do takich działań, by tą koszulkę lidera utrzymać. Dlatego właśnie nasze filmy każdego roku są trochę inne.

Uwielbiam łowić naturalne kadry ludzi. Bez maski. Bez reżyserii, ustawiania i grania “pod kamerkę”. Prawdziwe emocje, ukryte spojrzenia..muśnięcia palcem… Cóż… jestem już dość doświadczoną, dyskretną “bestią” od przewidywania i chwytania ludzkich poruszeń. I lubię ten dreszczyk, jaki daje mi filmowy żer.

Jestem ojcem dyrektorem CAMON - jego twórcą, sterem i okrętem. Choć jak przystało na porządny okręt - nie płynę sam. Towarzyszy mi zgrana i doświadczona załoga, bez której Wasze filmy by nie powstały :)

 
 

Przedstawiam Wam mój zespół, który razem ze mną tworzy CAMON

 

Jesteśmy (aktualnie) z Poznania, jednak nie straszne nam podróże. Działamy w całym kraju i poza nim - wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Wasz zachwyt i podziękowania za film zawsze dodają nam skrzydeł i stanowią najpotężniejszy zastrzyk sił i zapału do tworzenia kolejnych produkcji. Jest dla nas wielkim szczęściem, że to co kochamy i w czym jestem dobrzy, jest równocześnie naszą pracą i przynosi innym radość.

Do zobaczenia!

Zdobyliśmy tytuł TRENDSETTERS 2011  zajmując I miejsce w kategorii "Film Ślubny - plener"

 

Jesteśmy członkiem Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych

 
weva_logo_blue.png
 
 
 

Trochę ciepłych słów, które od Was otrzymaliśmy.

To one dodają nam skrzydeł i motywacji (a nie jakieś tam przereklamowane RedBulle).

Właśnie wczoraj, kiedy to nad lazanią raczyliśmy się wspomnieniami, zawędrowaliśmy na Waszą stronę i po prostu popłynęliśmy..Film jest piękny. Tak trudno się od niego oderwać. Moment, kiedy w piosence wybucha partia skrzypiec, a my się kręcimy i Adrian mówi /pisze/ Kocham Cię – zdecydowanie mój ulubiony ;) Nie da się nie rozpłakać, nie roześmiać. Wiedziałam, że Wasze filmiki są wyjątkowe, ale to czego doświadczyliśmy wczoraj… Adrian molestujący przycisk „play” i powtarzający -„Ale jak chłopaki to zrobili, że wyglądamy romantycznie?”;)
To całkiem zabawne uczucie, kiedy widzi się siebie na ekranie. Jak jednak widzi się również i tę drugą osobę obok siebie, w tle leci TAKI utwór… Nie daliście nam szans :)
Jutro zaczynamy tournee po bliskich i znajomych i bierzemy jakiś woreczek na resztki, bo pewnie pękną z zazdrości ;)
— Marzena i Adrian
Wspominałam już, że film jest niesamowity a zachwyt rodziny tylko to potwierdza!
Pamiętam jak na początku rodzina mówiła: ” kamerzyści? z Poznania? nie woleliście kogoś z okolic?”. ;)
Nigdy nie mieliśmy co do Was wątpliwości i pomimo że nie widzieliśmy wcześniej montowanych przez Was filmów, pomimo że spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu w pełni Wam zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się. Film jest obłędny! A rodzina teraz wie dlaczego podjęliśmy taką a nie inną decyzję odnośnie tego kto uwieczni ten nasz jedyny dzień. Dziękuję Wam bardzo, że pomimo tak dużej odległości podjęliście się przyjechania do małopolski :))
CamOn? W Nowym Sączu? Nie możliwe :D A jednak! Na prawdę jesteśmy Wam baaaaardzo wdzięczni i bardzo dziękujemy! I tak, inni zazdroszczą nam filmu :)
— Monika i Daniel
 
Obejrzałam „zaledwie” trzy filmy i NIESTETY nie dałam rady obejrzeć więcej..a to wszystko przez łzy i wzruszenie. Państwa filmy są przepiękne! Artystyczne, eleganckie, oddające w pełni emocje..Cudo. Sami planujemy wkrótce ślub i pomimo tego że nie mieliśmy mieć robionego filmu, mam nadzieję że uda mi się przekonać narzeczonego do współpracy z Państwem. Mam nadzieję, a wręcz jestem pewna, że i tak jak mi, spodobają się mu Państwa prace. Gratuluję talentu, włożonej ciężkiej pracy. Warto obejrzeć te filmy. :) Mam nadzieję do zobaczenia.
— Beata
Film jest Naszym Najlepszym Prezentem,
… nie tylko Naszym, ale dla całej Naszej rozległej rodziny.

Jest absolutnie totalnie bombowy!! Zwłaszcza początkowy klip który mnie totalnie emocjonalnie poskładał, dobrze, że w zapasie było dużo chusteczek, bo chyba byśmy wypłynęli z pokoju porwani falami moich emocji :D

Po prostu totalny szał!!!! …. powrót tych wszystkich wspaniałych przeżyć, mistrzowsko skomponowany obraz z dźwiękiem, Film o prawdziwych NAS… JESTEM ZACHWYCONA…. Obejrzeliśmy wzruszeni do granic możliwości od deski do deski i jeszcze raz i jeszcze… A apetyt rósł nam w miarę kolejnego oglądania…

Film jest Boską kwintesencją tamtych emocji, spotkań, zdarzeń, osobowości, NAS i tego co się działo obok Nas, a czego wtedy nie mogliśmy ogarnąć….
Jest nastrojowy, a jednocześnie bardzo dynamiczny, wciąga jak najlepszy bestseller :)

Myślę, że największą miarą WASZEGO TALENTU jest REKORDOWA LICZBA z jaką obejrzeliśmy film z naszego Ślubu i Wesela , a liczba ta wciąż rośnie … :)
— TiM
Zakochałam się w Państwa filmach, dlatego też tutaj piszę, Waszą firmę odnalazłam na facebooku. Chciałam Wam napisać kilka ciepłych słów, bo po obejrzeniu filmów jestem wzruszona tym, ile wkładacie serca w to co „tworzycie” , tworzycie magię, która jest na każdym Waszym filmie, to jest cudowne. Nie znam tych ludzi, którzy są przedstawieni na filmie, a są w taki sposób ukazani, że nie sposób ich nie polubić. Filmy są niesamowite!!! Jestem ogromnie zaskoczona, że powstają tak świetne filmy. Ja Wam po prostu chciałam pogratulować profesjonalizmu, pasji i oddania temu co robicie! Gratuluję! Chciałam jeszcze tylko napisać, że bardzo bym chciała mieć taką piękną pamiątkę ze ślubu, to jest moje marzenie!
— Pati
to co tworzycie jest obłędne:) szkoda że nie znalazłam Waszej strony 2 lata wcześniej, no ale trudno. Wielki szacunek za to że, to co tworzycie jest tworzone Waszym sercem i duszą:):)
— Daria