NIECH INNI ZAZDROSZCZĄ WAM FILMU

Jesteśmy z Poznania.
Działamy głównie w Polsce zachodniej, północnej i centralnej :-)

Jesteśmy firmą "rodzinną" i znamy się od lat młodzieńczych. Wszyscy zdobyliśmy wykształcenie techniczne lub społeczne, zaś zmysł twórczy wyssaliśmy z mlekiem matki. To, co robimy jest naszą pasją. Jesteśmy filmowo "zboczeni" i wszędzie szukamy natchnienia.

Tworzymy niskobudżetowe produkcje filmowe dla firm i klientów indywidualnych. Wasz zachwyt i podziękowania za piękny film dodają nam skrzydeł i stanowią najpotężniejszy zastrzyk sił i zapału do tworzenia kolejnych pięknych produkcji. Bez tego szybko byśmy się wypalili, więc robimy, co możemy, by wyrazy Waszego zadowolenia znów napędzały nas do pracy.
Jest dla nas wielkim szczęściem, że to co kochamy i w czym jesteśmy dobrzy, jest równocześnie naszą pracą i przynosi innym radość.

Do zobaczenia!

Zdobylismy tytuł TRENDSETTERS 2011  zajamując I miejsce w kategorii "Film Ślubny - plener"

 
 

Jesteśmy członkiem Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych

weva_logo_blue.png
 
 

Trochę ciepłych słów, które od Was otrzymaliśmy.

To one dodają nam skrzydeł i motywacji (a nie jakieś tam przereklamowane RedBulle).

Właśnie wczoraj, kiedy to nad lazanią raczyliśmy się wspomnieniami, zawędrowaliśmy na Waszą stronę i po prostu popłynęliśmy..Film jest piękny. Tak trudno się od niego oderwać. Moment, kiedy w piosence wybucha partia skrzypiec, a my się kręcimy i Adrian mówi /pisze/ Kocham Cię – zdecydowanie mój ulubiony ;) Nie da się nie rozpłakać, nie roześmiać. Wiedziałam, że Wasze filmiki są wyjątkowe, ale to czego doświadczyliśmy wczoraj… Adrian molestujący przycisk „play” i powtarzający -„Ale jak chłopaki to zrobili, że wyglądamy romantycznie?”;)
To całkiem zabawne uczucie, kiedy widzi się siebie na ekranie. Jak jednak widzi się również i tę drugą osobę obok siebie, w tle leci TAKI utwór… Nie daliście nam szans :)
Jutro zaczynamy tournee po bliskich i znajomych i bierzemy jakiś woreczek na resztki, bo pewnie pękną z zazdrości ;)
— Marzena i Adrian
Wspominałam już, że film jest niesamowity a zachwyt rodziny tylko to potwierdza!
Pamiętam jak na początku rodzina mówiła: ” kamerzyści? z Poznania? nie woleliście kogoś z okolic?”. ;)
Nigdy nie mieliśmy co do Was wątpliwości i pomimo że nie widzieliśmy wcześniej montowanych przez Was filmów, pomimo że spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu w pełni Wam zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się. Film jest obłędny! A rodzina teraz wie dlaczego podjęliśmy taką a nie inną decyzję odnośnie tego kto uwieczni ten nasz jedyny dzień. Dziękuję Wam bardzo, że pomimo tak dużej odległości podjęliście się przyjechania do małopolski :))
CamOn? W Nowym Sączu? Nie możliwe :D A jednak! Na prawdę jesteśmy Wam baaaaardzo wdzięczni i bardzo dziękujemy! I tak, inni zazdroszczą nam filmu :)
— Monika i Daniel
 
Obejrzałam „zaledwie” trzy filmy i NIESTETY nie dałam rady obejrzeć więcej..a to wszystko przez łzy i wzruszenie. Państwa filmy są przepiękne! Artystyczne, eleganckie, oddające w pełni emocje..Cudo. Sami planujemy wkrótce ślub i pomimo tego że nie mieliśmy mieć robionego filmu, mam nadzieję że uda mi się przekonać narzeczonego do współpracy z Państwem. Mam nadzieję, a wręcz jestem pewna, że i tak jak mi, spodobają się mu Państwa prace. Gratuluję talentu, włożonej ciężkiej pracy. Warto obejrzeć te filmy. :) Mam nadzieję do zobaczenia.
— Beata
Film jest Naszym Najlepszym Prezentem,
… nie tylko Naszym, ale dla całej Naszej rozległej rodziny.

Jest absolutnie totalnie bombowy!! Zwłaszcza początkowy klip który mnie totalnie emocjonalnie poskładał, dobrze, że w zapasie było dużo chusteczek, bo chyba byśmy wypłynęli z pokoju porwani falami moich emocji :D

Po prostu totalny szał!!!! …. powrót tych wszystkich wspaniałych przeżyć, mistrzowsko skomponowany obraz z dźwiękiem, Film o prawdziwych NAS… JESTEM ZACHWYCONA…. Obejrzeliśmy wzruszeni do granic możliwości od deski do deski i jeszcze raz i jeszcze… A apetyt rósł nam w miarę kolejnego oglądania…

Film jest Boską kwintesencją tamtych emocji, spotkań, zdarzeń, osobowości, NAS i tego co się działo obok Nas, a czego wtedy nie mogliśmy ogarnąć….
Jest nastrojowy, a jednocześnie bardzo dynamiczny, wciąga jak najlepszy bestseller :)

Myślę, że największą miarą WASZEGO TALENTU jest REKORDOWA LICZBA z jaką obejrzeliśmy film z naszego Ślubu i Wesela , a liczba ta wciąż rośnie … :)
— TiM
Zakochałam się w Państwa filmach, dlatego też tutaj piszę, Waszą firmę odnalazłam na facebooku. Chciałam Wam napisać kilka ciepłych słów, bo po obejrzeniu filmów jestem wzruszona tym, ile wkładacie serca w to co „tworzycie” , tworzycie magię, która jest na każdym Waszym filmie, to jest cudowne. Nie znam tych ludzi, którzy są przedstawieni na filmie, a są w taki sposób ukazani, że nie sposób ich nie polubić. Filmy są niesamowite!!! Jestem ogromnie zaskoczona, że powstają tak świetne filmy. Ja Wam po prostu chciałam pogratulować profesjonalizmu, pasji i oddania temu co robicie! Gratuluję! Chciałam jeszcze tylko napisać, że bardzo bym chciała mieć taką piękną pamiątkę ze ślubu, to jest moje marzenie!
— Pati
to co tworzycie jest obłędne:) szkoda że nie znalazłam Waszej strony 2 lata wcześniej, no ale trudno. Wielki szacunek za to że, to co tworzycie jest tworzone Waszym sercem i duszą:):)
— Daria