Trochę ciepłych słów, które od Was otrzymaliśmy.

To one dodają nam skrzydeł i motywacji (a nie jakieś tam przereklamowane RedBulle).
 

Właśnie wczoraj, kiedy to nad lazanią raczyliśmy się wspomnieniami, zawędrowaliśmy na Waszą stronę i po prostu popłynęliśmy..Film jest piękny. Tak trudno się od niego oderwać. Moment, kiedy w piosence wybucha partia skrzypiec, a my się kręcimy i Adrian mówi /pisze/ Kocham Cię – zdecydowanie mój ulubiony ;) Nie da się nie rozpłakać, nie roześmiać. Wiedziałam, że Wasze filmiki są wyjątkowe, ale to czego doświadczyliśmy wczoraj… Adrian molestujący przycisk „play” i powtarzający -„Ale jak chłopaki to zrobili, że wyglądamy romantycznie?”;)
To całkiem zabawne uczucie, kiedy widzi się siebie na ekranie. Jak jednak widzi się również i tę drugą osobę obok siebie, w tle leci TAKI utwór… Nie daliście nam szans :)
Jutro zaczynamy tournee po bliskich i znajomych i bierzemy jakiś woreczek na resztki, bo pewnie pękną z zazdrości ;)
— Marzena i Adrian

Wspominałam już, że film jest niesamowity a zachwyt rodziny tylko to potwierdza!
Pamiętam jak na początku rodzina mówiła: ” kamerzyści? z Poznania? nie woleliście kogoś z okolic?”. ;)
Nigdy nie mieliśmy co do Was wątpliwości i pomimo że nie widzieliśmy wcześniej montowanych przez Was filmów, pomimo że spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu w pełni Wam zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się. Film jest obłędny! A rodzina teraz wie dlaczego podjęliśmy taką a nie inną decyzję odnośnie tego kto uwieczni ten nasz jedyny dzień. Dziękuję Wam bardzo, że pomimo tak dużej odległości podjęliście się przyjechania do małopolski :))
CamOn? W Nowym Sączu? Nie możliwe :D A jednak! Na prawdę jesteśmy Wam baaaaardzo wdzięczni i bardzo dziękujemy! I tak, inni zazdroszczą nam filmu :)
— Monika i Daniel
Obejrzałam „zaledwie” trzy filmy i NIESTETY nie dałam rady obejrzeć więcej..a to wszystko przez łzy i wzruszenie. Państwa filmy są przepiękne! Artystyczne, eleganckie, oddające w pełni emocje..Cudo. Sami planujemy wkrótce ślub i pomimo tego że nie mieliśmy mieć robionego filmu, mam nadzieję że uda mi się przekonać narzeczonego do współpracy z Państwem. Mam nadzieję, a wręcz jestem pewna, że i tak jak mi, spodobają się mu Państwa prace. Gratuluję talentu, włożonej ciężkiej pracy. Warto obejrzeć te filmy. :) Mam nadzieję do zobaczenia.
— Beata
Film jest Naszym Najlepszym Prezentem,
… nie tylko Naszym, ale dla całej Naszej rozległej rodziny.

Jest absolutnie totalnie bombowy!! Zwłaszcza początkowy klip który mnie totalnie emocjonalnie poskładał, dobrze, że w zapasie było dużo chusteczek, bo chyba byśmy wypłynęli z pokoju porwani falami moich emocji :D

Po prostu totalny szał!!!! …. powrót tych wszystkich wspaniałych przeżyć, mistrzowsko skomponowany obraz z dźwiękiem, Film o prawdziwych NAS… JESTEM ZACHWYCONA…. Obejrzeliśmy wzruszeni do granic możliwości od deski do deski i jeszcze raz i jeszcze… A apetyt rósł nam w miarę kolejnego oglądania…

Film jest Boską kwintesencją tamtych emocji, spotkań, zdarzeń, osobowości, NAS i tego co się działo obok Nas, a czego wtedy nie mogliśmy ogarnąć….
Jest nastrojowy, a jednocześnie bardzo dynamiczny, wciąga jak najlepszy bestseller :)

Myślę, że największą miarą WASZEGO TALENTU jest REKORDOWA LICZBA z jaką obejrzeliśmy film z naszego Ślubu i Wesela , a liczba ta wciąż rośnie … :)
— TiM
Zakochałam się w Państwa filmach, dlatego też tutaj piszę, Waszą firmę odnalazłam na facebooku. Chciałam Wam napisać kilka ciepłych słów, bo po obejrzeniu filmów jestem wzruszona tym, ile wkładacie serca w to co „tworzycie” , tworzycie magię, która jest na każdym Waszym filmie, to jest cudowne. Nie znam tych ludzi, którzy są przedstawieni na filmie, a są w taki sposób ukazani, że nie sposób ich nie polubić. Filmy są niesamowite!!! Jestem ogromnie zaskoczona, że powstają tak świetne filmy. Ja Wam po prostu chciałam pogratulować profesjonalizmu, pasji i oddania temu co robicie! Gratuluję! Chciałam jeszcze tylko napisać, że bardzo bym chciała mieć taką piękną pamiątkę ze ślubu, to jest moje marzenie!
— Pati
to co tworzycie jest obłędne:) szkoda że nie znalazłam Waszej strony 2 lata wcześniej, no ale trudno. Wielki szacunek za to że, to co tworzycie jest tworzone Waszym sercem i duszą:):)
— Daria
Dziękujemy za CamOn Charytatywnie, za przelanie wyobraźni na ekran, za pasję i profesjonalizm. Za to, że efekt jest nieprawdopodobny :)
— Natalia
Film obejrzeliśmy jeszcze tej samej nocy, ponieważ nie mogliśmy się doczekać efektu końcowego. Nie zaskoczył nas jednak, bo tak jak podejrzewaliśmy, nie mogliśmy wybrać lepszej Firmy;-)
— Joanna i Krzysztof
– BAJKA -!!!
— Rafał - konkurencja
„(…) Tak na gorąco tylko napiszę, że jak usłyszałam swoją ulubioną (!) piosenkę – oniemiałam. Cóż tu rzec, nie mogę doczekać się ciągu dalszego, ale od razu przyznaję, że już przy tych DOSKONALE nagranych,wybranych i zmontowanych fragmentach zalałam się łzami.
Jesteście magikami:)
(…)
trochę ochłonęliśmy, choć ciężko było zasnąć;)
W głowie cały czas grała muzyka, a przed oczami przesuwały się uchwycone przez Was obrazy.
Cały czas mówimy sobie „ale mamy superfilm” i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczą go nasi bliscy!
Szymon nawet wyraził poważne zmartwienie uczuciami tych, którzy swoje filmy już mają, bo przecież my mamy NAJLEPSZY NA ŚWIECIE. Poważnie.(…) „
— Ewelina i Szymon
Film jest cudowny i bardzo Ci za to dziękujemy! świetne ujęcia, super montaż- dzięki Tobie mamy przepiękna pamiątkę z tego dnia!!! Oglądamy film codziennie na przemian śmiejąc się i wzruszając. :)
Dziękujemy jeszcze raz i gratulujemy talentu!!!
— Malwina i Francesco
Właśnie skończyłam oglądać płytę i nie wiem co mam powiedzieć,bo takie słowa jak ŚWIETNA czy REWELACYJNA nie do końca opisują to co o niej myślę. Wszystko jest takie naturalne,piękna muzyka i w ogóle naprawdę CUDOWNIE. Dziękujemy !!! Warto było na nią trochę poczekać gdyż dziś wróciły wspomnienia z tamtego dnia,że aż się rozpłakałam.Lepszej pamiątki nie mogliśmy sobie wyobrazić … :)
— Natalia i Wojtek
Wszystko jest po prostu extra… ujęcia, kadry, muzyka (ta z teledysku to słodka jak miód;)) no naprawdę!! i nasi goście, którzy sobie gadają w trakcie wesela i wcale nie wiedzą, że są w obiektywie, bo są tak naturalni i się bawią jak na imprezie dla nastolatków… no i MY, nasze emocje, no wszystko, wszystko:) Patrzymy na siebie i się sobie podobamy:)
Marcin, po prostu mistrzostwo świata!! Moja opinia: „brak słów:)”, opinia męża „takiego to jeszcze nie widziałem” i opinie innych: „bosko”, „wasz film ogląda się jak w kinie”, „widać, że fachura”… i wiele innych pozytywnych:)Wiadomo!! Jak dla nas to mógłby trwać i trwać „nasz cudowny film…”
DZIĘKUJEMY!! UKŁONY W TWOJĄ STRONĘ- NO I ŻONY:)
— Ania i Romek
REPORTAŻ jest REWELACYJNY:)
Jest jak film z najlepszą obsadą :) i najlepszą muzyką. Muzyką, która jest taką warstwą dopełniającą, która doskonale pokazała nasz charakter, nastrój i przeżycia.
Ponad to jest jak komedia romantyczna, z pełną humoru akcją, dowcipnymi dialogami oraz z charakterystyczną parą bohaterów :)
Jest jak najlepszy musical fabularny – gdzie emocje stają się zbyt silne, by je wypowiedzieć więc trzeba zaśpiewać; a kiedy są zbyt silne, by je wyśpiewać trzeba zatańczyć:)
Jednym słowem mówiąc REPORTAŻ jest taki NASZ :)
A od dziś REPORTAŻ stał się moim Kochankiem a mąż teatrem :)

Serdecznie DZIĘKUJĘ w imieniu swoim jak i męża za przyłożone serce do stworzenia powyższego DZIEŁA :)
— Marta i Remik
Obejrzeliśmy go z Arkiem już chyba ze 20 razy i wciąż nie mamy dość.
Film jest absolutnie powalający, piękny, cudowny, fantastyczny itp. itd.
i nie mieliśmy pojęcia o wyobrażeniu, że efekt będzie tak fajny :).
Bardzo dziękujemy!!! Zastanawiamy się tylko co my zrobimy jak
rzeczywiście obejrzymy go już tysięczny raz…
Naprawdę za każdym razem jak go oglądamy to nie możemy się nadziwić, że
to nasz. Za każdym też razem gdy ktoś komu już go daliśmy obejrzy go i
nazachwyca się nim, włączamy go ponownie aby zobaczyć go raz jeszcze :)
Ostatnio Arka kuzynka spod Warszawy stwierdziła po obejrzeniu filmu, że
ślub chce w Poznaniu i abyście Wy ją filmowali :)
— Agnieszka i Arek
Marcinie noc zarwana, przez nasz cudowny reportaż! dziś pokaz premierowy w domu dla rodziców, będą łzy i śmiech i niezła zabawa!
Jeszcze raz dziękujemy.
— Dorota i Błażej
Film jest zrobiony doskonale i oboje jesteśmy nim zachwyceni. Jacek pierwotnie nie chciał filmu ze ślubu i wesela, bo kiedyś zajmował się filmem amatorskim i po obejrzeniu kilku filmów znajomych był załamany ich poziomem technicznym i estetyką. Jednak po obejrzeniu płyt od Ciebie do dziś jeszcze nie może wyjść z podziwu.
— Ewa i Jacek
Dzieło sztuki!! Właśnie te słowa najtrafniej ujmują to w jaki sposób upamiętniłeś nasz wyjątkowy dzień – ślub i wesele.
Film jest GENIALNIE nakręcony i FENOMENALNY montaż! Wielki pokłon dla talentu ekipy CamON :)))
Jesteśmy szczęśliwi i niezmiernie wdzięczni za to, że dzięki Wam mamy przepiękną pamiątkę i wspaniały obraz tego cudownego dnia.
Nadal uważam, że 13 jest szczęśliwa – 13 maja 2009r. znalazłam Waszą stronę w internecie
Wybór w 100% trafiony – zawsze będziemy Was wszystkim polecać!
DZIĘKUJEMY
— Magdalena i Sebastian
Po szesnastu jakichś seansach weekendowych powoli dochodzę do siebie i dociera do mnie, że to MÓJ film, MÓJ ślub, MOJE klipy… Ba, nawet MOJA muzyka!!!:)))
Film dokładnie, taki, jak chcieliśmy: wzruszający, zabawny, oryginalny… po prostu nasze małe dzieło sztuki
Wielkie dzięki, będziemy się nim dłuuugo cieszyć i często do niego wracać:)
— Agnieszka i Maciej
Chcialiśmy tylko jeszcze
raz podziękować ponieważ jest to najpiękniejsza pamiątka jaką mogliśmy
sobie wymarzyć. Nie widzieliśmy jeszcze nigdy tak pięknie zmontowanego
filmu. Uwielbiamy go oglądać i wspominać ten piękny dzień. Jesteśmy pod
wrażeniem uchwycenia momentów których nie spodziewaliśmy się zobaczyć w
reportażu. Film ten oddaje w całości atmosferę całej uroczystości a poza
tym, jak usłyszałam moje ulubione piosenki niemal nie spadłam z kanapy
. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
— Żaneta i Sławek
Super! Swietna robota, ci co widzieli sa zachwyceni!!!! dzieki WIELKIE!!!!
— Ewa i Adam
Kiedy Cię poznaliśmy i pokazałeś urywki swoich filmów od razu wiedzieliśmy, że nie tylko chcemy Twego nagrania, ale także dajemy Ci pełną swobodę działania!
Jak sam wiesz, niczego nie planowaliśmy, nie dawaliśmy Ci żadnych wskazówek! I to chyba właśnie dlatego, jako obiektywny obserwator – profesjonalista z kamerą – oddałeś tak pięknie te momenty naszego życia, które na długie chwile zapadną nam w pamięć!

Jesteście nie tylko doskonałymi wideooperatorami, ale także reżyserami, montażystami, specjalistami od efektów kinowych!
Chwilowe myśli o tym, że film podoba się nam dlatego, że jest o nas znikły w momencie, kiedy wspólnie przyglądaliśmy się reakcji widzów, rodziny! Ich komentarze, pozytywny śmiech i uśmiech oraz łzy szczęścia podczas emisji filmu, dały nam do zrozumienia jak piękną pamiątkę pozostawiliście całej naszej rodzinie!

Z całego serca dziękujemy!
— Lidka i Grzegorz
” FILM JEST C-U-D-O-W-N-Y !!!!!!

Marcinie, jesteś naszym Mistrzem ! „
— Magda i Krystian
„(…) wczoraj wreszcie zobaczyliśmy efekt Pana pracy…
jesteśmy zachwyceni!!! gratulujemy, zrobił Pan wspaniały reportaż, każda sekunda filmu zapiera dech i nie chodzi tu nam o to, że to o nas, tylko o to jak Pan to „złożył”.
Muzyka, gesty, ujęcia, całość robi niepowtarzalne wrażenie!!!

Nasi rodzice i osoby, ktorych obdarowaliśmy też nie mogą wyjść z podziwu, widzieliśmy mnóstwo filmow tasiemców z wesel, ktore ogląda się w przespieszonym tempie, ale to co oglądamy ze swojego ąlubu to po prostu kawał dobrej roboty.

Dziękujemy!!!”
— Łukasz i Karolina
„Film bardzo nam się podoba i oczywiscie nic nie mamy do poprawy. A początek naszego filmu jest po prostu rewelacyjny.
Jeszcze raz dziekuję ci za wspaniałą pracę.
Uważam, że film jest najlepszym filmem ze ślubu, jaki kiedykowiek widziałem (i nie tylko dlatego, że to nasz). Do tego menu po portugalsku pokazuje, jak sie starasz żeby kazdy film był tak wyjątkowy i unikalny.”
— Aleksandra i Romeu
” Przede wszystkim dziękujemy za przepiękny reportaż ślubny-film jest rewelacyjny!!
Warto było tak długo na niego czekać:)))

Dziękujemy raz jeszcze:)”
— Karolina i Nikodem
„(…) chciałam poinformować Pana,że zdołaliśmy już odebrać i obejrzeć nasz reportaż ślubny.
Jest przepiękny, nie mamy żadnych zastrzeżeń, gorąco gratulujemy profesjonalizmu, zarówno przy nagraniu jak i montażu filmu. Mogą być Panowie przekonani, że będziemy polecać Was znajomym. Zresztą wszyscy, którzy oglądali film z nami są również zachwyceni.
Dziękujemy za miłą współpracę na naprawdę wysokim poziomie i życzymy
wielu dalszych sukcesów.
Pozdrowienia dla całego zespołu CamON.”
— Małgorzata i Jacek
„Panie Marcinie serdecznie dziękujemy za film!!!
Reportaż z naszego ślubu oddaje całe piękno tego wyjątkowego dla nas dnia.
Wspaniałe teledyski i muzyka…
Ten film to niezwykła pamiątka, a uroku dodaje jego ciekawy, niepowtarzalny styl. „
— Kasia i Daniel
„Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przygotowanie tak pięknego filmu.
Dla nas i naszych rodzin będzie to pamiątka na lata.

Znakomita jakość, muzyka dobrze zgrana z obrazem, profesjonalny
montaż, dynamiczne (ale nie przesadzone) skróty ze ślubu i wesela –
wszystko to sprawia, że film nie nudzi i ogląda się go z
zainteresowaniem.”
— Dorota i Arek
” Panie Marcinie,

w końcu mieliśmy możliwość zobaczyć film z wesela i…jest rewelacyjny! Warto było czekać!
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem edycji filmu jak i podkładem muzycznym, ktorego sami nie bylibyśmy w stanie lepiej dobrać!
Zresztą to nie tylko nasza opinia ale i wszystkich, którzy ogladali film.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy! ”
— Kasia i Shannon
” Dzisiaj dostaliśmy przesyłkę i zaczęliśmy oglądać to nie mogliśmy uwierzyć że tak pięknie udało Ci się oddać wszystko z naszego ślubu. Każdą chwilę…

Że tak cudownie, artystycznie ująłeś każdy szczegół, wykorzystałeś każdy fragment z muzyką, że muzyka tak pięknie była nagrana z kościoła. I te piosenki…

Piękne kadry w kolorze i na czarno-biało… Super pokazani goście, rodzice, dziadkowie.
Nic nie było ani za długo ani za krótko, wszystko w sam raz. Ani chwila nie była nudna…
W ogóle, cały film ujęty bardzo gustownie, ze świetnym poczuciem humoru i mówiąc szczerze będzie to najpiękniejsza pamiątka z naszego ślubu. ”
— Asia i Karim
„Chcieliśmy bardzo, bardzo podziękować za reportaż, jest obłędny!!!
Wszystkie chwile które chciałabym oglądać bez końca w jednym filmie, jest cudowny.
Oglądam go już chyba z 10 raz i nie moge sie napatrzeć!!!
Dziekujemy bardzo za wspaniałą pamiątkę!!!!!
— Asia i Artur
„Po pierwsze – film OGROMNIE nam się podoba !!!! :)
Muszę przyznać, że filmowałeś nas tak dyskretnie, że oglądając efekt pracy, wielkorotnie się dziwiłam, że złapałeś to, czy tamto :) Bardzo dziękuję za to, bo i my, i goście czuliśmy się naprawdę swobodnie.”
— Ania i Artur